Zdobądź kwalifikacje zgodne z potrzebami dolnośląskich przedsiębiorstw!

Projekt "Zdobądź kwalifikacje zgodne z potrzebami dolnośląskich przedsiębiorstw!" powstał z myślą o pracownikach z mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, którzy chcą zdobyć lub podnieść kwalifikacje w zakresie spawania metodą TIG lub MAG. Dotychczas było to możliwe jedynie na poziomie podstawowym, co owszem było bardzo cenne ale nie wystarczające, aby odnaleźć się w świecie technologii spawalniczych, które wymagają niejednokrotnie bardzo specjalistycznych i wysokich umiejętności. Odpowiadając na potrzeby przedsiębiorców z regionu Dolnego Śląska dajemy możliwość skorzystania z kursów obejmujących dwa poziomy zaawansowania:

MODUŁ I: Spawanie metodą TIG - spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi, spawanie blach spoinami czołowymi.
MODUŁ II: Spawanie metodą MAG - spawanie blach i rur spoinami pachwinowymi, spawanie blach spoinami czołowymi.
Dodatkowo uczestnicy przejdą kurs z zakresu płomieniowego prostowania spawanych konstrukcji (w ramach Modułu I) oraz cięcia termicznego lub prostowania plazmowego (w ramach Modułu II).

UWAGA:
REKRUTACJA NA SZKOLENIA ZOSTAŁA ZAKOŃCZONA.

 

SZKOLENIA SĄ W 100% DOFINANSOWANE Z EUROPEJSKIEGO FUNDUSZU SPOŁECZNEGO

Wykonawcą projektu jest Technika i Bezpieczeństwo Sp. z o.o. firma z długoletnim doświadczeniem w świadczeniu usług na rzecz firm w całym kraju (w tym przedsiębiorstw z sektora budowlanego) w zakresie szkoleń zawodowych oraz usług BHP i PPOŻ.

Projekt realizowany jest zgodnie z zasadą równości szans kobiet i mężczyzn
Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem "Zasada równości szans kobiet i mężczyzn"

Strona projektu: http://szkolenia.tib.net.pl/spawacz